Na začátku si řekneme, že bohužel v našem dnešním světě není moc lásky, pochopení a porozumění. Spíše se lidé zaobírají nenávistí, žárlivostí a závistí. I tyto důvody často přispívají k tomu, že někteří lidé neznají soucit ani slitování a takovýchto chodí po našem světě víc než dost. Často právě tyto důvody a ochrana našeho vlastního zdraví nás vedou k tomu, že přemýšlíme jak se bránit a zvažujeme možnosti, jak se účinně ochránit proti případným nepříjemným útokům, lupičům a podobným lidem, kteří by nás chtěli nějakým způsobem ohrozit. Na bojové sporty nejsme všichni stejně nadaní a tak nám nezbývá, než právě vymyslet něco stejně efektivního, jako je rána pořádnou a silnou pěstí. Ještě účinnější je v tomto ohledu právě paralyzér.

konflikt

v Paralyzéry nás mají chránit. Účinkují na krátkou dobu a nikoho s nimi nezabijete, pouze na kratší dobu ochromíte natolik, že můžete vzápětí rychle utéci do bezpečí.
v V našem světě se běžně používají, aniž bychom to často zaznamenali. Do doby, než se cítíme ohrožení a tímto tématem se zabýváme podrobněji, tak ani nevíme, že je na světě používají už miliony policistů, vojáků ale také obyčejných občanů.

Přemýšlíte o podobné ochraně?

V tom případě si můžete vybrat hned z několika druhů. Ruční paralyzér, taser a kapalinový paralyzér, z těch všech si můžete vybírat. Ne všechny jsou však v našem státě legální. Je potřeba ještě také zmínit, že samozřejmě každý typ má některé z výhod a některé z nevýhod. Záleží na potřebě a preferencích daného jedince, jaký výrobek si případně vybere.
Při osobním útoku je to nejlepší obrana. Ptáte se proč? Jsou navržené skvělým způsobem, který se ještě zdokonalil. Jsou rychlé a velice efektivní. Útočníka okamžitě omráčí, ovšem nezanechávají dlouhodobé následky. V určitých situacích nám tak mohou zachránit životy.

pistole

Specifické informace
v Na lidské tělo působí okamžitě. Paralyzuje celé tělo a veškeré svalstvo ochabne. Proto se vždy útočník skácí k zemi a jen tak bezvládně leží. Je dočasně ochrnutý.
v Taser je u nás nelegální. Tento typ je klasifikován jako střelná zbraň.
v Běžnějším případem a praktičtějším na použití je také pepřový sprej. Ten však není vyrobený z pepře, jak se někteří lidé mohou domnívat, ale z čili papriček.

Related Posts

Create AccountLog In Your Account