Už se Vám někdy, milé ženy, stalo, že jste nemohly odejít z domova bez své vysněné kabelky? A proč? Proč jste si tu svou ještě nepořídily? U zrcadla se pak zbytečně trápíte s kombinací jednotlivých kousků oblečení, protože musíte brát ohled na to, jakou kabelku máte právě dostupnou ve svém šatníku.

modní kabelka

A je úplně jedno, kam se zrovna chystáte.
·         Do společnosti.
·         Na schůzku s milovaným mužem.
·         Na obchodní jednání.
·         Nebo na procházku do přírody.

Bez kabelky prostě vyjít nemůžete. Kam si dáte potřebné věci, jako jsou líčidla, telefon, klíče a brýle?? Nemůžete je mít v igelitce. Nebo po kapsách, jako to dělají muži. V tom se přece také ženy od mužů liší. A když navíc máte v hlavě svou vysněnou kabelku, která je stále ještě k mání, potom se musíte trápit ještě víc.
Jak z Vás najednou opadnou všechny strasti všedního dne, když se ocitnete v ráji kabelek, kde si můžete vybrat tu svou vysněnou! Proč si konečně neuděláte čas a nejdete si za svým snem hned. Vždyť nejde o nic tak závažného, nebo snad finančně náročného, abyste si nemohla pořídit tak důležitý, a navíc tak krásný doplněk ke svému oblečení? Na co čekáte? Až Vám ji někdo koupí? Až ji, nedej bože, vyprodají? Nebo si pohráváte s myšlenkou, že u jedné kabelky nezůstanete? A proč ne?

reklama

Sama moc dobře víte, že s jednou kabelkou moc parády nenaděláte.
Cožpak se jeden druh hodí ke všem Vašim outfitům? Vždyť ve svém šatníku dokážete zkombinovat elegantní, sportovní, ale i všední oděv. Proč byste tedy svou vysněnou kabelku nemohla rozšířit o jednu, nebo dvě další? To přece není marnivost. To je nutnost. Kolik žen má jen jednu jedinou kabelku, kterou nosí do úplného roztrhání? Proboha, snad to nejste i Vy!

Ne, to musíte okamžitě změnit. Víte, jak lehce se budete připravovat k odchodu z domova, když budete mít na výběr z několika kabelek? Půjde Vám to snadno a rychle. A ani nebudete muset obnovovat svůj šatník, když si vyberete kabelky podle svých oblečků! Co ušetříte za oblečení, dejte do svých vysněných kabelek

4.3
06
Related Posts

Create AccountLog In Your Account