Sny máme od toho, abychom si je plnili, milí přátelé, a pokud náhodou děláte to, že než byste si je splnili, tak je raději do nekonečna odkládáte, tak děláte velikou chybu, která vás může stát více než jen vaše zklamání. Může vás stát také třeba vaši psychickou pohodu anebo ještě mnohem více. Je totiž vědecky dokázáno, že lidé, kteří se neustále odbývají a rezignují na své štěstí si tímto způsobem prakticky zkracují svůj život. Počínaje dlouhodobou nespokojeností se svým životem a konče nejrůznějšími depresemi. A někdy stačí málo, abychom si každý den ukousli z délky svého života několik sekund. A jistě mi dáte za pravdu, že to za to nestojí. Každá sekunda navíc se hodí.

prasátko a bankovky

Nezkracujte si zbytečně život

Takže je jasné, že tím, že si člověk odpírá udělat si radost, trpí hned dvakrát, a to bezprostředně, když se něco takového stane a dlouhodobě celkovou nespokojeností se svým životem. A je to vlastně naprosto zbytečné. Udělat si radost nemusí stát vůbec mnoho peněz, ani úsilí. A i kdyby byl zrovna váš sen poměrně finančně nákladný, tak i v tomto případě existují způsoby, jak si ho splnit. Vždyť alespoň jednou v životě bychom si mohli dopřát nějaký větší dárek. Snadno nám v tom může pomoci třeba americká hypotéka bez dokládání příjmů, která je natolik výhodná, že na ni prakticky dosáhne naprosto každý, ať už vydělává méně anebo více.

zdar podnikání

Udělejte si radost včas

A vůbec se nebojte být trochu sobečtí. Mnoho lidí totiž často dělá to, že když se dostane k nějakým penězům, tak za ně nakoupí dárky svým blízkým. Ovšem takovým způsobem své problémy nevyřešíte. Takže zkuste alespoň jednou v životě myslet sami na sebe. Pořiďte si třeba krásný nový automobil v plné výbavě anebo jeďte na parádní dovolenou někam do tropického ráje anebo si vybavte domácnost moderními spotřebiči. Každý máme svůj sen a máme ho proto, abychom si ho splnili.

Related Posts

Create AccountLog In Your Account