Venku je krásně a vy přemýšlíte kam s vašimi ratolestmi? Nebo jste učitelé škol a školek a rádi byste pro svěřence uspořádali skvělou akci? Potom není nic lepšího, než úchvatný dětský park.
Asi si řeknete, že takových míst je ve městě spousta a u každého paneláku. Ale v tomto případě se nejedná o klasický park s prolézačkou a jednou houpačkou, ale o něco velkolepého a uprostřed krásné přírody.

houpačka

Jedná se o množství různých atrakcí, na kterých si zadovádí ti nejmenší i starší děti a zapojit se můžou rodiče, babičky i dědečkové či učitelé. O zábavu opravdu není nouze a dokonce ani o občerstvení, posezení či připojení k WiFi.

Na ratolesti čeká spousta moderních atrakcí od výmyslu světa, jako jsou skákací a nafukovací prvky, autodráha, Larp aréna, Lazy bag se zónou s vodními prvky, kterou oceníte především v horkém létě a mnoho dalšího.
Už jen představa spousty dokonalých atrakcí vaše děti postaví od mobilních telefonů a počítačů a budou si chtít zadovádět někde venku a ještě s takovými zážitky. Svoji zábavu si najdou všichni od 2 až do 100 let a tolik legrace si zajisté budete chtít zopakovat znovu.

Součástí bývají také různé kulturní akce jako zpívání, akce s moderováním a animátory nebo také vstupné zdarma za vysvědčení, pro babičky a dědečky a mnoho dalšího co vás příjemně překvapí.
Věřte, že se vyplatí přijít už ráno, abyste si tolik zábavy stihli do večera užít. Vašim potomkům se ani nebude chtít a budou toužit dětský park v tomto duchu navštívit znovu.

prolézačka

A nejen ony, ale i vy jako rodiče či jiní dospělci, protože v tomto případě vás vaše radosti nebudou ani potřebovat a vystačí si se zábavou sami. Vy si zatím můžete odpočinout, připojit se k internetu v pohodlném kontejneru nebo si popovídat s ostatními.
A celá rodina si může dát něco dobrého k snědku či k pití a možná to završíte zmrzlinou či skvělou cukrovou vatou.

Related Posts

Create AccountLog In Your Account